Všechny modely DETOMASO a YVES CAMANI jsou baleny v elegantní dárkové krabičce se záruční kartou s hologramem pravosti.


 

 


O NÁS
O NÁS

Společnost INFINITY COM s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2008.

Naším cílem je nabízet vysoce kvalitní produkty a služby za dostupné ceny. Během posledních let procházíme díky Vám velmi dynamickým rozvojem, který nás nesmírně těší, inspiruje, ale také zavazuje k ještě lepším službám do budoucna.

V souladu s naší strategií Vám představujeme na tomto obchodním portálu ucelenou řadu moderních hodinek značky DETOMASO, jejichž jsme prodejci. Důležitým faktorem pro zařazení značky DETOMASO do naší nabídky je velmi moderní, nadčasový vzhled a kvalitní pohon od japonských výrobců Seiko a Citizen Miyota a švýcarského výrobce ISA. Tato kombinace představuje atraktivní mix příznivé ceny s vysokou užitnou hodnotou.

Inspirace hodinářů značky DETOMASO při návrhu jednotlivých kolekcí je jednoznačně v motoristickém sportu. Široký výběr Vám umožní nalézt vhodný model, ať už hledáte sportovní hodinky pro volný čas nebo elegantní nadčasové chronografy pro společenské příležitosti jako např. oslavy, plesy apod.

Věříme, že si hodinky DETOMASO zamilujete a stanete se našimi spokojenými zákazníky. A pokud o spolupráci s námi teprve uvažujete, uděláme maximum pro to, aby jste se u nás dočkali vždy vstřícného jednání a nejvýhodnějších podmínek.

Váš prodejní tým INFINITY COM s.r.o.